Ohňostrojů  dodáváme několik druhů:

Ohňostroje na míru:
Tyto ohňostroje jsou vhodné pro soukromé i komerční akce. Jedná se o ohňostroje zhotovené podle Vašeho přání. Není zde žádné omezení, co se týká délky trvání ohňostroje ani jeho ceny. Jedná se o ohňostroje s bezdrátovým elektronickým odpalem. Odpal provádíme profesionálními americkými opdalovacími zařízeními COBRA, jejichž jsme také distributorem pro ČR. Je zde možno vytvořit ohňivé nápisy nebo firemní loga. Větší ohňostroje můžeme také zesynchronizovat s hudbou dle Vašeho přání nebo dle našeho návrhu. Ceny těchto ohňostrojů se pohybují od cca 3.000,- Kč za minutu ohňostroje a horní hranice není omezena.

U těchto ohňostrojů zajistíme také veškerá potřebná povolení  a případný dozor. Samozřejmostí je úklid odpaliště po realizaci ohňostroje.

V případě zájmu o takovýto ohňostroj Vám doporučujeme abyste nás kontaktovali s dostatečným předstihem.


Ohňostroje k vlastnímu odpalu:

Jedná se o ohňostrojné sestavy (někdy nazývané také zahradní ohňostroje), které jsou zhotoveny tak, aby jste si je mohli odpálit sami jediným škrtnutím přímo na Vaší akci. Jsou vhodné na menší soukromé akce, oslavy narozenin, menší svatby, ale také jako dárek a nebo na firemní akce s menším rozpočtem. Délka sestav se pohybuje od cca 1minuty  do cca 5 minut a ceny se pohybují do cca 5.000,- kč. Konkrétní nabídku včetně videí najdete zde . Pokud si nevyberete v e-shopu, zhotovíme vám sestavu dle Vašich představ.


Interiérové ohňostroje:
Jená se o ohňostroje sestavené z nekouřivých efektů, které jsou přímo určeny k interiérovému použití. Jsou vhodné jako doplněk různých kulturních a společenských akcí. Ceny těchto ohňostrojů jsou velmi individuální dle místa a příležitosti. Realizujeme také "konfeti ohňostroje".


Pódiové efekty:
Jedná se o bezpečné efekty, které se používají zejména při uměleckých vystoupeních hudebních skupin a pódiových umělcků k umocnění atmosféry vystoupení. Jsou to efekty, které lze použít při interiérových i exteriérových vystoupeních jako fontány, jevištní výstřiky, vrhače konfet,vějíře apod....

Kontakt

FWE FLARE s.r.o.
Fischerova 770/12
669 02 Znojmo

775 690 777

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode